caglayan_da_basladi.png

Her şey 1999 yılında Çağlayan'da başladı.

Zaman akıp giderken emek, ustalık ve azim birleşti. Makine sesinden melodiler, poliüretan kokusundan parfümler, kalıpların çoğalmasından mutluluklar yarattık. Dekorasyonda poliüretana olan güvenimiz tutkumuz olarak çoğalarak büyüdü, tüm Türkiye'yi sardı. Heyecanımızı, aşkımızı, en özel yada sıradan günlerimizi, hüzünlü ve mutlu her anımızı modellerle paylaştık. Ve biliyoruz ki her modelin bir hikayesi var ve 1999 yılından beri bizim hikayemiz sizin hayalinizi, sizin hayalleriniz de bizi nice hikayelere sürükleyecektir.

Everything started in 1999 at Caglayan of Istanbul in Turkey.

As time goes by, labor, mastery and determination join together. From the machine voice we created melodies, perfumes from the polyurethane scent, happiness from the multiplication of the molds. Our confidence in polyurethane in decoration has grown as our passion grows, and all Turkey has survived. We shared our excitement, love, most special occasions, ordinary days, sad and happy memories with every model. And we know that each model has a story, and since 1999, we are our story, your dreams, and your dreams will drag us into a nice story.
caglayan_da_basladi2.png

Deko Vizyon Poliüretan Kartonpiyer Yapı Dekorasyon ve Süsleme Ürünleri

Bir kez daha yaratıcı bir ortamın merkezinde yer almanın, dekorasyon alanında ki vizyon sahibi isimlere ulaşabilmenin, kalite, güven, istikrar ile alanımızda öncü olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi sanatsal tasarımın dekorasyona yansıması ve hayalinizdeki tasarımlarınıza ilham verecek DV ürünleri ile pekiştirmek, yaşanası mekanlar yaratmak adına ''her yeni model yeni bir başlangıç, her başlangıç yeni bir yaşam'' düşüncesi ve heyecanıyla yürüdüğümüz bu yolda biliyoruz ki; sizin beğeniniz bizim mutluluğumuz olacaktır.

Deco Vision Polyurethane Mouldings And Building Decoration And Ornament Products

Deco Vision has the privilage of being a pioneer of having a place in the centre of creativy with quality, credit and stability and being able to reach the prestigius names that have vision in the decoration sector.

We move forward eith the thought of ,'Every new model is a new beginning and every new beginning is a new life' and create places where it is a worth living in by using inspiring DV products of your dream designs and reflecting the artistic designs to decoration. Your admiration will be our happiness.

Deco - Vision

Deko Vizyon Polüretan Kartonpiyer Yapı Dekorasyon ve Süsleme Ürünleri olarak bir kez daha yaratıcı bir ortamın merkezinde yer almanın, dekorasyon alanında ki vizyon sahibi isimlere ulaşabilmenin, kalite, güven, istikrar ile alanımızda öncü olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Deko Vision has the privilage of being a pioneer of having a place in the centre of creativy with quality, credit and stability and being able to reach the prestigius names that have vision in the decoration sector.

Address

DEKO VİZYON DEKORASYON İNŞAAT TAAHÜT HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

The Istanbul Veliefendi Çarşısı Prof. Dr. Turan Güneş Cad. No: 57/15 Zeytinburnu - İstanbul

  +90 212 415 4818 - 0 212 415 45 78 
+90 212 415 4819 
  info@dekovizyon.com


dekovizyon34
+90 545 860 3412
+90 545 860 3412

©2021 Deco - Vision Poliüretan Kartonpiyer Yapı Dekorasyon ve Süsleme Ürünleri

Deko Vizyon Polüretan Kartonpiyer Yapı Dekorasyon ve Süsleme Ürünleri